Aktualności - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Plebiscyt "Sukces Sportowy 2017"

Kępińska Rada Sportu oraz Burmistrz Miasta i Gminy Kępno ogłosiły plebiscyt na „Sukces sportowy 2017 r.”
Nominacje w plebiscycie można zgłaszać na sukcesy sportowe osiągnięte w okresie od 1.01.2017 – 31.12.2017 r. przez  zawodników lub drużyny z terenu Gminy Kępno.

Ogłoszenie o konkursie

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu Prowadzenia na terenie Miasta i Gminy Kępno Klubu Abstynenta.

Ogłoszenie o konkursie

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresuOrgani\zacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kępno tzw. "Wypoczynek z Profilaktyką"

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności