Rusza inwestycja drogowa - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Rusza inwestycja drogowa

Podpisana została umowa z wykonawcą zadania inwestycyjnego pn. ?Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej w Świbie, Olszowie, Pustkowiu Kierzeńskim?.

Wykonawcą inwestycji jest „SIDROG” Spółka z o.o. z siedzibą w Błaszkach. W dniu 23 września 2014 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie umowę podpisała Burmistrz Aniela Kempa oraz Prezes Zarządu Spółki „SIDROG” Paweł Mocny.

W ramach umowy wykonana zostanie przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Świba, Olszowa i Pustkowie Kierzeńskie. W Świbie zaplanowano wykonanie nowej powierzchni bitumicznej o szerokości 3,5 m na odcinku 882 m, w Olszowie na odcinku 786 m, zaś w Pustkowiu Kierzeńskim jezdnia bitumiczna zostanie wykonana na odcinku 845 m.

Inwestycja ma zostać zrealizowana w ciągu 6 tygodni, a jej wartość wynosi 591 114,11 zł.

umowy_swiba_olszowa_pustk umowy_swiba_olszowa_pustk
umowy_swiba_olszowa_pustk1 umowy_swiba_olszowa_pustk1 umowy_swiba_olszowa_pustk2 umowy_swiba_olszowa_pustk2

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Rusza inwestycja drogowa