Podpisano umowę na dostawę tłucznia - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Podpisano umowę na dostawę tłucznia

W dniu 29 września 2014 r. w kępińskim Ratuszu Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Aniela Kempa podpisała umowę na dostawę tłucznia bazaltowego na remonty dróg gminnych w IV kwartale 2014 r.

Umowa została zawarta z Firmą Handlowo-Usługową ,,ARTMIX" Monika Lewek z Mikorzyna.

Przedmiot umowy obejmuje dostawę 1872 ton tłucznia do wszystkich miejscowości z terenu Gminy Kępno, za kwotę 101 649,60 zł.

tluczen tluczen
tluczen1 tluczen1 tluczen2 tluczen2 tluczen3 tluczen3