Zaproszenie na szkolenia - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zaproszenie na szkolenia

Ośrodek Integracji Europejskiej w Rokosowie wraz z Partnerami pragnie zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalnie przygotowanych i skierowanych do przedstawicieli organizacji pozarządowych z Wielkopolski.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy szczególnie te organizacje, które NIE uczestniczyły w szkoleniach w ramach projektów "Profesjonalne NGO w Wielkopolsce" oraz "Quality of NGO"

Szkolenie realizowane jest w formule czterech 2-dniowych zjazdów.

To w sumie 48 godzin szkoleniowych. Szkolenie dopasowane jest tematycznie do Państwa potrzeb. Składa się ono z czterech modułów, podczas których będą poruszane takie zagadnienia jak:

1. Budowanie świadomości organizacji z wykorzystaniem Internetu
2. Crowdfunding i Impact investing. Sensowne finanse na sensowny projekt
3. Emisja głosu
4. Jak zarządzać wolontariuszami w organizacji pozarządowej
5. Zagadnienia prawne dla NGO

Szkolenia realizowane są w następujących terminach:

28-29.11.2014 r.
5-6.12.2014 r.
13-14.02.2015 r.
20-21.03.2015 r.

W celu zapisania się na szkolenie: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do Organizatora drogą pocztową na adres: Rokosowo 1, 63-805 Łęka Mała / lub: mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub: faksem 65-573-33-04.

Wszelkie informacje o szkoleniach oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.rokosowo.pl oraz na stronie projektu www.dzialamyrazem.pl

Rekrutację koordynuje Karolina Krawiec, tel.: 65-573-33-08.
   Szkolenia odbędą się w Zamku w Rokosowie www.rokosowo.pl.
   Organizator gwarantuje bezpłatnie w ramach szkolenia: nocleg, wyżywienie, materiały szkoleniowe. Zapewniamy transport z Poznania do Rokosowa.

Serdecznie zapraszamy

Projekt "Działamy Razem - wielkopolskie organizacje na rzecz porozumienia i współpracy" to już kolejne przedsięwzięcie Stowarzyszenie Instytut Zachodni, które realizuje wspólnie z Ośrodkiem Integracji Europejskiej w Rokosowie . Partnerami projektu są również Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Fundacja Rozwoju Talentów.Nowe szkolenia dla NGO w Rokosowie

Zaproszenie na szkolenie

Zgłoszenie dla NGO