Konkurs na projekt i wykonanie muralu - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Konkurs na projekt i wykonanie muralu

Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie na projekt i wykonanie muralu "Potworowski jest w mieście".

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 30 listopada przesłać na adres: Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego, ul. Kościuszki 7, 63-600 Kępno artystyczną interpretację hasła "Potworowski jest w mieście" w formacie minimum A3 wraz z kartą zgłoszeniową.

Projekty mogą zostać zrealizowane z zastosowaniem graficznych programów komputerowych, jak i w formie odręcznej.

Nagroda dla zwycięzcy konkursu - 800,00 zł brutto

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie: www.muzeumkepno.pl

potworowski_jest_w_miescie potworowski_jest_w_miescie

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Konkurs na projekt i wykonanie muralu