Dodatkowe badania profilaktyczne dla mężczyzn - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Dodatkowe badania profilaktyczne dla mężczyzn

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu zapraszają na bezpłatne badania profilaktyczne prostaty PSA dla mężczyzn od 50 roku życia, które odbędą się w dniu 24 października 2014 r. w Kępińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Badania dotyczyć będą profilaktyki i wczesnego wykrywania chorób układu moczowo – płciowego mężczyzn (prostata) i skierowane są do mężczyzn, którzy nie skorzystali z bezpłatnych badań PSA przeprowadzonych w naszym mieście 1 lipca tego roku.

Pobieranie krwi na oznaczenie poziomu PSA odbędzie się w dniu 24 października 2014 r. (piątek) w godz. 9:00 - 13:00 w Kępińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Walki Młodych 9.

• Krew może być pobierana po zjedzeniu posiłku.
  • Na badania należy zabrać ze sobą dowód osobisty.
  • Wyniki zostaną wysłane za pośrednictwem poczty na adres wskazany przez pacjenta.

Zapisy na badania przyjmuje:

Urząd Miasta i Gminy w Kępnie, ul. Ratuszowa 1, pok. 3.14, telefon: 62-78-25-841

plakat_-_BADANIA_PADZIERNIK_2014 plakat_-_BADANIA_PADZIERNIK_2014

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Dodatkowe badania profilaktyczne dla mężczyzn