Zapraszamy na szkolenie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zapraszamy na szkolenie

Zapraszamy organizacje z terenu Gminy Kępno na szkolenie, które organizuje Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Kępnie.

Szkolenie adresowane jest do organizacji pozarządowych i dotyczy współpracy samorządu z organizacjami, m.in. w zakresie powoływania rady pożytku publicznego.

Dla organizacji z terenu Gminy Kępno takie szkolenie odbędzie się w piątek, 24 października 2014 roku o godz. 15.30 w sali sesyjnej UMiG.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Dla uczestników szkolenia PISOP zapewnia catering.

Uczestnictwo w szkoleniu (1 lub 2 osób z organizacji) należy potwierdzić mailowo – e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie - tel. 62 78 25 841.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Zapraszamy na szkolenie