W rocznicę „Krwawej Nocy Kępińskiej” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
W rocznicę „Krwawej Nocy Kępińskiej”

Zapraszamy do udziału w obchodach 69. rocznicy wydarzeń, które zapisały się na kartach naszej historii jako ?Krwawa Noc Kępińska?.

W najbliższą niedzielę, 19 października 2014 r. o godzinie 19:00 odprawiona zostanie Msza Św. w Kościele p.w. Św. Marcina w Kępnie, po której rozpoczną się uroczystości pod pomnikiem na ul. Ks. Magnuszewskiego.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności W rocznicę „Krwawej Nocy Kępińskiej”