„BUDOWA DRÓG DOJAZDOWYCH DO GRUNTÓW ROLNYCH” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
„BUDOWA DRÓG DOJAZDOWYCH DO GRUNTÓW ROLNYCH”

Przebudowy gminnych dróg dojazdowych do gruntów rolnych w Kierznie oraz w Myjomicach zostały zakończone.

herb_Gminy_Kpno_PAP herb_Gminy_Kpno_PAP       herb_wojewdztwo herb_wojewdztwo

GMINA

KĘPNO

WOJEWÓDZTWO

WIELKOPOLSKIE

Gmina Kępno złożyła wniosek o dofinansowanie przebudowy wyżej określonych dróg i otrzymała dofinansowanie ze środków Województwa Wielkopolskiego na budowę dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Zgodnie z podpisaną umową Gmina Kępno otrzymała w 2014 roku środki w wysokości 86.000,00 zł na realizację tych zadań inwestycyjnych.

W Kierznie wykonano nawierzchnię asfaltową o długości 500 metrów i szerokości 4,0 m. Zadanie o wartości 191.193,18 zł wykonała spółka „Kępińskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe” S.A. z siedzibą w Kępnie.

W Myjomicach wykonano nawierzchnię z kruszywa kamiennego o długości 700 metrów i szerokości 4,0 m. Zadanie o wartości 306.072,03 zł wykonała spółka „BUDKOM - PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE - JANUSZ HOFMAN I KAZIMIERZ KOSECKI” Sp. j. z siedzibą w Kaliszu.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności „BUDOWA DRÓG DOJAZDOWYCH DO GRUNTÓW ROLNYCH”