Biblioteka zaprasza mieszkańców - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Biblioteka zaprasza mieszkańców

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie zaprasza mieszkańców na wykłady otwarte w ramach projektu ?Makatka kuchenna ? zrób to sam? 24 października 2014 r. (piątek) o godzinie 1700 oraz 28 października 2014 r.  (wtorek) o godzinie 1300.

W programie wykładu m.in. historia i ewolucja makatki, wzornictwo przemysłowe i inspiracja sztuką ludową, makatka w kulturze i sztuce na terenie Wielkopolski i Śląska.

Biblioteka zaprasza również do zapisów na cztery warsztaty haftu, podczas których każdy uczestnik wykona makatkę kuchenną. Wyszyte makatki znajdą się na wystawie oraz planowanych wydawnictwach. Wszystkie potrzebne materiały zapewnia organizator.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Wykłady i warsztaty są nieodpłatne i odbędą się w siedzibie biblioteki.

Zapisy w bibliotece na ul. Kościuszki 7 lub pod numerem telefonu 62 7822092.

biblioteka_makatka_plakat_www biblioteka_makatka_plakat_www

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Biblioteka zaprasza mieszkańców