Jubileusz setnych urodzin - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Jubileusz setnych urodzin

Setne urodziny świętuje mieszkanka Kępna Pani Urszula Majewska. Jubilatkę odwiedziła Burmistrz Miasta i Gminy Aniela Kempa oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Piotr Lepka. Goście złożyli na ręce Jubilatki życzenia, kwiaty oraz upominek.

Urszula Majewska urodziła się 10 października 1914 roku w Mielęcinie. W okresie aktywności zawodowej była nauczycielem muzyki. Wiele pokoleń kępnian zawdzięcza jej wykształcenie muzyczne. Wśród najzdolniejszych uczniów Pani Urszula bez wahania wymienia Jarosława Nettera, kompozytora, pianistę i pedagoga, obecnie na stałe mieszkającego w Szwajcarii.

Podczas spotkania jubilatka zagrała dla swoich gości na pianinie wiązankę starych melodii.

100_lat_p._Majewska2 100_lat_p._Majewska2
100_lat_p._Majewska 100_lat_p._Majewska 100_lat_p._Majewska1 100_lat_p._Majewska1

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Jubileusz setnych urodzin