Optymistyczni kępnianie oczami dzieci - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Optymistyczni kępnianie oczami dzieci

W dniu 24 października 2014 r. o godz. 10:00 w przedszkolu Sióstr Boromeuszek odbył się finał konkursu plastycznego pt. , ,Optymistyczni Kępnianie w oczach przedszkolaków" współorganizowany przez Przedszkole Sióstr Boromeuszek oraz Przedszkole Samorządowe w Mikorzynie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Anieli Kempa.

Przedszkole Samorządowe w Mikorzynie oraz Przedszkole Sióstr Boromeuszek w Kępnie, to przedszkola realizujące  Ogólnopolski Program „Optymistyczne Przedszkole”. W tym roku szkolnym oba te przedszkola zorganizowały konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym pt. „Optymistyczni Kępnianie w oczach przedszkolaków”.

Patronat nad konkursem objęła Burmistrz Miasta i Gminy Kępno  Aniela Kempa, która podczas spotkania wręczyła dyplomy oraz nagrody wszystkim wyróżnionym przedszkolakom.

Wystawę prac przedszkolaków,  przedstawiające w barwnej kolorystyce nasze miasto i jego mieszkańców, można podziwiać w holu kępińskiego Ratuszu.

Optymistyczni_kepnianie Optymistyczni_kepnianie

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Optymistyczni kępnianie oczami dzieci