Dodatkowe badania profilaktyczne dla mężczyzn - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Dodatkowe badania profilaktyczne dla mężczyzn

W miniony piątek, 24 października 2014 roku w Kępińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w godzinach 9:00 ? 13:00 przeprowadzone zostały bezpłatne badania profilaktyczne współorganizowane przez Urząd Miasta i Gminy w Kępnie. Badania dla osób od 50 roku życia przeprowadzone zostały przez Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznani, a finansowane z budżetu Województwa Wielkopolskiego.

Badania dotyczące profilaktyki i wczesnego wykrywania chorób układu moczowo – płciowego mężczyzn (prostata) skierowane były do mieszkańców Gminy Kępno, którzy nie skorzystali z bezpłatnych badań PSA przeprowadzonych w naszym mieście 1 lipca tego roku.

W lipcu badaniu poddało się 112 panów. W miniony piątek krew na oznaczenie poziomu PSA oddało 91 mieszkańców naszej Gminy.

dodatkowe_badania_PSA dodatkowe_badania_PSA
dodatkowe_badania_PSA1 dodatkowe_badania_PSA1 dodatkowe_badania_PSA2 dodatkowe_badania_PSA2

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Dodatkowe badania profilaktyczne dla mężczyzn