60 lat po ślubie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
60 lat po ślubie

30 października 2014 roku swoje 60-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo Zofia i Mieczysław Pawlikowie z Kępna.

Z tej okazji Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Aniela Kempa zaprosiła Państwa Pawlików do kępińskiego Ratusza. Na spotkaniu obecni również byli: Senator RP Andżelika Możdżanowska, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Piotr Lepka oraz Naczelnik Wydziału Promocji, Informacji, Kultury i Sportu Zdzisław Zakrzewski.

Burmistrz przekazała na ręce Diamentowych Jubilatów list gratulacyjny wraz z bukietem kwiatów oraz upominek.

Podczas spotkania Senator Andżelika Możdżanowska wręczyła Panu Mieczysławowi medal ,,Pro Patria" przyznawany  za szczególne zasługi w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej.

Do życzeń dołączyli się wszyscy obecni na uroczystości.

60_lecie_Panstwo_Pawlikowie 60_lecie_Panstwo_Pawlikowie

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności 60 lat po ślubie