Zapraszamy do kibicowania - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zapraszamy do kibicowania

Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza mieszkańców Kępna, Osin, Zosin, Hanulina i okolic do kibicowania wzdłuż trasy podczas Biegu Ulicznego św. Marcina, który odbędzie się w dniu 11 listopada 2014 r. w godzinach 13:00 do 14:30. Start i meta biegu usytuowane są przy Hali KOSiR.

W Hali ok. godz. 15: 00 odbędzie się ceremonia dekoracji zwycięzców. Wystawione zostanie stoisko ze sprzętem sportowym oraz będzie można nabyć marcinki.

Jednocześnie informujemy, że w związku z imprezą od godz. 12:30 do 14:30 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym począwszy od ulicy Walki Młodych dalej Estkowskiego, Osińska w Kępnie, w miejscowości Osiny w kierunku miejscowości Hanulin. W miejscowości Hanulin od ulicy J. Kusocińskiego po ulicę Bohaterów Westerplatte.

bieg_sw_marcina_2014 bieg_sw_marcina_2014

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Zapraszamy do kibicowania