Ponad milion złotych dotacji dla Gminy Kępno - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Ponad milion złotych dotacji dla Gminy Kępno

Wniosek Gminy Kępno znalazł się na 24 miejscu wstępnej listy rankingowej wniosków o dofinansowanie w ramach ?Narodowego programu przebudowy dróg lokalnych ? Etap II Bezpieczeństwo ? Dostępność ? Rozwój?, która opublikowana została na stronie internetowej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

Gmina Kępno otrzymała dotację na realizację zadania „Poprawa dostępności komunikacyjnej centrum usługowo-kulturalnego Miasta Kępna”, w ramach którego przebudowane zostaną drogi gminne - Aleje Marcinkowskiego oraz ulice: Poniatowskiego, Kościelna i Staszica.

Kwota przyznanej dotacji stanowi 50% wartości realizowanej inwestycji i wynosi 1.112.508,00 zł.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Ponad milion złotych dotacji dla Gminy Kępno