Podniebne widowisko nad Kępnem - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Podniebne widowisko nad Kępnem

W najbliższy weekend nad miastem będziemy mogli obejrzeć barwne widowisko za sprawą zawodów balonowych.  XVI edycja tej ogólnopolskiej imprezy odbywać się będzie od 9 do 11 listopada 2014 r.

Loty zaplanowane zostały w godzinach porannych (7.00 - 10.00) i popołudniowych (14.00 - 17.00). Konkurencje sportowe będą rozgrywane w taki sposób, aby loty odbywały się nad miastem.

Gratką dla sympatyków baloniarstwa będzie z pewnością nocny pokaz balonów, który odbędzie się w niedzielę, 9 listopada od godziny 18.30 na terenie KOSiR oraz placu przy „Sokolnii”.

Zawody organizowane są w ramach projektu „Podniebna Wielkopolska – lotnicze tradycje, sportowa rywalizacja, barwne widowisko” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach osi IV LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Zawody_Balonowe_2014 Zawody_Balonowe_2014

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Podniebne widowisko nad Kępnem