W Kępnie powstanie Street Workout Park - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
W Kępnie powstanie Street Workout Park

Burmistrz Miasta i Gminy w Kępnie Aniela Kempa podpisała umowę na realizacje projektu pn. ?Utworzenie Street Workout Parku na Kępińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji?. Zadanie to realizowane jest w zakresie małych projektów w ramach działania 413 ?Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju? objętego PROW na lata 2007 - 2013.

W dniu 6 listopada 2014 roku w siedzibie Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu umowę podpisała Burmistrz Aniela Kempa oraz Dyrektor Departamentu Emilia Dunal. Umowę kontrasygnował Skarbnik Miasta i Gminy Kępno Jarosław Ciesielski.

Zadanie dofinansowane zostanie w wysokości 25 000 zł. Całkowita wartość projektu wyniesie 45 493,27 zł.

Street Workout Park będzie składał się z kompleksowego zestawu drążków zamocowanych na różnej wysokości, drabinek pionowych i poziomych oraz poręczy, umożliwiających wykonywanie całego wachlarza ćwiczeń i ewolucji.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności W Kępnie powstanie Street Workout Park