Zrealizowano konkursowe projekty - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zrealizowano konkursowe projekty

W Gminie Kępno zakończono realizację dwóch projektów w ramach IV edycji konkursu ?Pięknieje wielkopolska wieś? w ramach programu Wielkopolska Odnowa Wsi 2013 - 2020. W Pustkowiu Kierzeńskim zrealizowano projekt pn. ?Parczek pod bzami?, zaś w miejscowości Osiny pn. ?Zagospodarowanie centrum wsi na cele aktywnego wypoczynku i integracji społecznej?.

Realizacja projektu pn. „Parczek pod bzami” w Pustkowiu Kierzeńskim dotyczyła wykonania placu zabaw i boiska. Całkowita wartość projektu to 24.268,00 zł, w tym dofinansowanie Samorządu Województwa Wielkopolskiego wyniosło 19.300,00 zł.

W ramach projektu pn. „Zagospodarowanie centrum wsi na cele aktywnego wypoczynku i integracji społecznej” w Osinach wykonane zostało boisko wielofunkcyjne oraz drewniana wiata. Całkowita wartość projektu - 40.550,00 zł, w tym dofinansowanie Samorządu Województwa Wielkopolskiego - 30.000,00 zł.

Wielkopolska_Odnowa_Wsi Wielkopolska_Odnowa_Wsi
WIELKOPOLSKA_ODNOWA_WSI_1 WIELKOPOLSKA_ODNOWA_WSI_1
pustkowie_kierz1 pustkowie_kierz1 pustkowie_kierz2 pustkowie_kierz2 pustkowie_kierz3 pustkowie_kierz3 pustkowie_kierz4 pustkowie_kierz4 pustkowie_kierz5 pustkowie_kierz5
Osiny_projekt Osiny_projekt Osiny_projekt1 Osiny_projekt1 Osiny_projekt2 Osiny_projekt2 Osiny_projekt3 Osiny_projekt3 Osiny_projekt4 Osiny_projekt4