Nabór do Rocznika Muzeum Ziemi Kępińskiej - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Nabór do Rocznika Muzeum Ziemi Kępińskiej

Muzeum Ziemi Kępińskiej zaprasza do zgłaszania tekstów poświęconych historii i kulturze miasta i regionu do I tomu Rocznika Muzeum Ziemi Kępińskiej.

Nabór tekstów do końca grudnia 2014 r.

Teksty o długości do 40 000 znaków prosimy przesyłać w wersji elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 62 78 230 58.

nabr_do_Rocznika_Muzeum_Ziemi_Kpiskiej nabr_do_Rocznika_Muzeum_Ziemi_Kpiskiej

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Nabór do Rocznika Muzeum Ziemi Kępińskiej