Przebudowa drogi gminnej w Krążkowach - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Przebudowa drogi gminnej w Krążkowach

W czwartek, 13  listopada 2014 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie podpisana została umowa na realizację pierwszego etapu przebudowy drogi gminnej w Krążkowach (Olendry).

Przedmiotem umowy, którą Burmistrz Aniela Kempa podpisała z Piotrem Skibą – właścicielem kępińskiej firmy „BRUK”, jest przebudowa odcinka drogi gminnej w Krążkowach (Olendry) o długości 280 metrów.

W ramach inwestycji zostaną wykonane m.in. prace ziemne, warstwy podbudowy, nawierzchnia z kostki betonowej oraz oznakownie.

Wartość inwestycji: 222.258,55 zł.

Termin zakończenia: do 19 grudnia 2014 r.

podpisanie_umowy_Olendry podpisanie_umowy_Olendry

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Przebudowa drogi gminnej w Krążkowach