„Muzyczne Zaduszki” w KOK - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
„Muzyczne Zaduszki” w KOK

14 listopada 2014  r. w Kępińskim Ośrodku Kultury odbyły się ?Muzyczne Zaduszki? ? koncert poświęcony pamięci gwiazd polskiej sceny muzycznej w wykonaniu Orkiestry Muzyki Rozrywkowej ?Queento Band?.

Muzycy wykonali utwory śpiewane przez największych polskich artystów, między innymi Czesława Niemena, Bogusława Meca, Jacka Skubikowskiego, Annę Jantar, Marka Grechutę... Wyjątkowy klimat tego koncertu podkreślały takie piosenki jak „Pod papugami”, „Jedyny hotel w mieście”, „Pozwolił nam los” czy „Na pozór”.

Koncert był mieszanką zadumy, refleksji i niezapomnianych muzycznych wrażeń. „Queento Band” po raz kolejny zaprezentował swój wysoki, muzyczny poziom. Publiczność nagrodziła muzyków owacjami na stojąco.

W sekcji wokalnej wystąpili: Dariusz Hełka, Przemysław Klepacz, Kamil Grabny, Małgorzata Dytfeld, Martyna Kusza, Matylda Makowska, Anna Niełacna, Dobrawa Kłodnicka. W sekcji dętej zagrali: Ewa Charaputa - saksofon altowy, Grzegorz Perlak - saksofon tenorowy, Grzegorz Stasiak - trąbka, Agnieszka i Mateusz Kłoczaniuk - puzon, Sebastian Zarych – saksofon altowy. W sekcji rytmicznej wystąpili: Paweł Kędzior, Dariusz Hełka i Piotr Wróblewski - instrumenty klawiszowe, Mariusz Pacyna - gitara, Krzysztof Kieruzal - gitara basowa, Dariusz Muller - instrumenty perkusyjne, Marek Niechciał - perkusja.

Koncert był kolejną i niestety ostatnią już w tym roku odsłoną całego cyklu spotkań organizowanych przez Kępiński Ośrodek Kultury pn. „Kępnianie z pasją”. Do projektu zapraszano osoby wyjątkowe, które dzięki swojej pasji osiągnęły zawodowy sukces, kochają to co robią i czerpią z tego życiową satysfakcję. Muzycy „Queento Band” to Kępnianie z pasją. Są najlepszą, muzyczną wizytówką naszego miasta, z której możemy być dumni.

zaduszki_queento zaduszki_queento
zaduszki_queento1 zaduszki_queento1 zaduszki_queento2 zaduszki_queento2 zaduszki_queento3 zaduszki_queento3 zaduszki_queento4 zaduszki_queento4 zaduszki_queento5 zaduszki_queento5

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności „Muzyczne Zaduszki” w KOK