Powstanie wiata grillowa - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Powstanie wiata grillowa

Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy w Kępnie Zofia Siubiak podpisała umowę na realizacje projektu pn. ?Piknik na rowerowym szlaku?. Zadanie to realizowane jest w zakresie małych projektów w ramach działania 413 ?Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju? objętego PROW na lata 2007 - 2013.

W dniu 20 listopada 2014 roku w siedzibie Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu umowę podpisała I Zastępca Burmistrza Zofia Siubiak oraz Dyrektor Departamentu Emilia Dunal. Umowę kontrasygnował Skarbnik Miasta i Gminy Kępno Jarosław Ciesielski.

W ramach projektu powstanie wiata grillowa wraz z wyposażeniem w stoły i ławki na terenie Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zadanie dofinansowane zostanie w wysokości 25 000,00 zł. Całkowita wartość projektu wyniesie 45 018,00 zł.

umowa_szlak_rowerowy1 umowa_szlak_rowerowy1
umowa_szlak_rowerowy2 umowa_szlak_rowerowy2