Spotkania w świątecznej atmosferze - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Spotkania w świątecznej atmosferze

Samorządowa Biblioteka Publiczna - Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza wszystkie dzieci małe i trochę większe na cykl spotkań bożonarodzeniowych pt. ?Nim zabłyśnie pierwsza gwiazdka...?

W cyklu spotkań przewidziane są:Spotkania odbywać się będą od 8 - 19 grudnia, w każdy wtorek i czwartek w godzinach 15:00 - 16:45. W każdą środę w godz. 9:00 - 15:00 zapraszamy grupy przedszkolne.

- strojenie choinki

- tworzenie najdłuższego łańcucha świata

- wykonywanie ozdób choinkowych

- wspólne malowanie Mikołaja

- indywidualne tworzenie Mikołaja dowolnymi technikami

- czytanie bajek o tematyce bożonarodzeniowej i wiele innych...

Boże Narodzenie to najbardziej uroczyście obchodzone święto ze wszystkich w naszym kraju. Jest okazją do spotkania z najbliższymi. Poprzedza je jednak czas przygotowań i oczekiwania. Najczęściej kojarzonym z tym świętem symbolem jest choinka. Nie ma domu, w którym nie stroi się drzewka. W związku z tym w naszej bibliotece miesiąc grudzień upłynie w bożonarodzeniowym nastroju.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Spotkania w świątecznej atmosferze