WRĘCZONO NAGRODY NAJLEPSZYM CZYTELNIKOM BIBLIOTEKI W MIKORZYNIE - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
WRĘCZONO NAGRODY NAJLEPSZYM CZYTELNIKOM BIBLIOTEKI W MIKORZYNIE

Czytanie naprawdę jest modne! Dochodzimy do takiego wniosku analizując wypożyczenia książek przez uczniów z klas I-III Szkoły Podstawowej w Mikorzynie.

   Nagrodzeni zostali uczniowie klasy II i III, którzy wypożyczyli dużą ilość książek, potrafią o nich opowiadać, terminowo oddają je do biblioteki, biorą udział w konkursach i imprezach czytelniczych.

   Gratulujemy Zuzannie Ilskiej, Natalii Smardz, Patrycji Kemskiej z klasy II oraz Magdalenie Bartosiewicz, Julii Cierlak, Amandzie Famule, Mateuszowi Kemskiemu, Kindze Lar, Milenie Majchrzak, Kacprowi Mikołajczykowi, Kacprowi Siwkowi, Mai Szczepaniak, Klaudii Szkudlarek z klasy III.

   Uczniowie klas pierwszych rozpoczynają swoją przyjaźń z biblioteką i mają szansę na uznanie na koniec roku szkolnego.

   Wręczenie dyplomów i książek poprzedzone było zabawami i konkursami literackimi. Uzdolnieni plastycy z każdej klasy rysowali portrety bohaterów z książek dla dzieci, wykorzystując istniejący na kartce fragment postaci. Z tajemniczego pudełka można było wylosować przedmiot i skojarzyć go z tytułem utworu literackiego, rozpoznać treść książki po przeczytanym fragmentu… Był to „sprawdzian” ze znajomości lektur oraz zaproszenie do czytania i korzystania z biblioteki.

nagrody_dla_czytelnikow nagrody_dla_czytelnikow
nagrody_dla_czytelnikow1 nagrody_dla_czytelnikow1 nagrody_dla_czytelnikow2 nagrody_dla_czytelnikow2 nagrody_dla_czytelnikow3 nagrody_dla_czytelnikow3 nagrody_dla_czytelnikow4 nagrody_dla_czytelnikow4 nagrody_dla_czytelnikow5 nagrody_dla_czytelnikow5 nagrody_dla_czytelnikow6 nagrody_dla_czytelnikow6
 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności WRĘCZONO NAGRODY NAJLEPSZYM CZYTELNIKOM BIBLIOTEKI W MIKORZYNIE

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016