DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MIKORZYNIE - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MIKORZYNIE

Misie opanowały ?strefę najmłodszych?. Gazetki na korytarzu szkolnym wypełnione były pomysłowymi i świetnie wykonanymi portretami misiów.

Pluszaki „uczestniczyły” w zajęciach lekcyjnych, a na sali gimnastycznej wszyscy uczniowie klas I-III brali udział w zabawach. Dyrektor Jolanta Jędrecka przeczytała wszystkim jedną z „misiowych lekturek”, które można wypożyczyć ze szkolnej biblioteki. Było wiele śmiechu podczas rysowania, z zasłoniętymi oczami, portretu misia. Emocje wzbudzało współzawodnictwo w zbieraniem wykałaczek wielką „misiową łapą” - kuchenną rękawicą i inne zabawy z misiami w roli głównej.

Uczniowie czekali na podsumowanie konkursu plastycznego „Portret misia”. W tym roku powstało 58 wspaniale wykonanych portretów. Były misie wyklejane, między innymi, plasteliną, ziarenkami kawy, mchem, watą, futerkiem, masą solną, cekinami, kawałkami różnych tkanin… Dzięki wsparciu szkolnego sklepiku i biblioteki samorządowej wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.

Panie Grażyna Chrząstowska i Magdalena Żłobińska-Spigiel, odpowiedzialne za organizację święta misiów wyróżniły 20 prac.

Gratulujemy: Zuzannie Berger, Maciejowi Brylakowi, Maciejowi Owczarkowi, Markowi Spiglowi, Idze Stempin, Martynie Życińskiej z klasy Ia; Miłoszowi Famule, Wiktorii Florczak, Julii Rymanowskiej, Klaudii Sztukowskiej z klasy Ib. Zuzannie Ilskiej, Klaudii Kuli, Patrycji Sztukowskiej, Aleksandrze Wróbel z klasy II; Julii Cierlak, Zuzannie Dombek, Patrycji Kemskiej, Elenie Kosik, Milenie Majchrzak, Szymonowi Pelińskiemu z klasy III.

Organizatorzy dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego sympatycznego święta. Okazało się, że pluszowy miś to ulubiona zabawka bardzo wielu dzieci i dobrze, że ma swój dzień.

dzien_pluszowego_misia_Mikorzyn dzien_pluszowego_misia_Mikorzyn

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MIKORZYNIE