Zaprezentują efekty warsztatów haftu - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zaprezentują efekty warsztatów haftu

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie zaprasza na otwarcie wystawy ?Makatki kuchenne?, które odbędzie się 9 grudnia 2014 r. o godzinie 1700 w siedzibie Biblioteki, ul. Kościuszki 7.

Wystawa jest efektem warsztatów haftu, które odbywały się w październiku i listopadzie. Całość współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

makatka_2014 makatka_2014

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Zaprezentują efekty warsztatów haftu