Spotkanie z wybitnym reżyserem - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Spotkanie z wybitnym reżyserem

3 grudnia 2014 r. w kępińskim Kinie za Rogiem gościł człowiek kultury i sztuki, wybitny polski reżyser Krzysztof Zanussi.

   Znamienity gość opowiadał nie tylko o kinie i własnej twórczości, ale dzielił się również refleksjami o historii, świecie współczesnym i ludzkiej egzystencji. Publiczność z wielkim zainteresowaniem wysłuchała wielu anegdot z życia reżysera, który barwnie opowiadał o ludziach, wydarzeniach i decyzjach, które go ukształtowały jako człowieka i twórcę.

   Przybyli na spotkanie mieszkańcy mieli też okazję zadać pytania, zdobyć autograf i wykonać pamiątkowe zdjęcie z bohaterem spotkania. Ten wyjątkowy, zorganizowany przez Kępiński Ośrodek Kultury, wieczór zakończyła projekcja filmu Krzysztofa Zanussiego pt. „Constans”.

zanussi_relacja zanussi_relacja
zanussi_relacja1 zanussi_relacja1 zanussi_relacja2 zanussi_relacja2 zanussi_relacja3 zanussi_relacja3 zanussi_relacja4 zanussi_relacja4 zanussi_relacja5 zanussi_relacja5 zanussi_relacja6 zanussi_relacja6 zanussi_relacja7 zanussi_relacja7 zanussi_relacja8 zanussi_relacja8 zanussi_relacja9 zanussi_relacja9


 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Spotkanie z wybitnym reżyserem

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016