Spotkanie z wybitnym reżyserem - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Spotkanie z wybitnym reżyserem

3 grudnia 2014 r. w kępińskim Kinie za Rogiem gościł człowiek kultury i sztuki, wybitny polski reżyser Krzysztof Zanussi.

Znamienity gość opowiadał nie tylko o kinie i własnej twórczości, ale dzielił się również refleksjami o historii, świecie współczesnym i ludzkiej egzystencji. Publiczność z wielkim zainteresowaniem wysłuchała wielu anegdot z życia reżysera, który barwnie opowiadał o ludziach, wydarzeniach i decyzjach, które go ukształtowały jako człowieka i twórcę.

Przybyli na spotkanie mieszkańcy mieli też okazję zadać pytania, zdobyć autograf i wykonać pamiątkowe zdjęcie z bohaterem spotkania. Ten wyjątkowy, zorganizowany przez Kępiński Ośrodek Kultury, wieczór zakończyła projekcja filmu Krzysztofa Zanussiego pt. „Constans”.

zanussi_relacja zanussi_relacja

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Spotkanie z wybitnym reżyserem