Gwiazdkowy Turniej o Puchar Burmistrza - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Gwiazdkowy Turniej o Puchar Burmistrza

W sobotę, 13 grudnia 2014 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez Klub Sportowy Polonia o Puchar Burmistrz Miasta i Gminy Kępno. Turniej został dofinansowany ze środków Gminy Kępno.

Celem rywalizacji była popularyzacja sportowego trybu życia, a turniej był skierowany przede wszystkim do młodych mieszkańców Gminy Kępno. Impreza stała się również okazją do podsumowania mijającego roku i przedświątecznego spotkania zawodników, trenerów i kibiców.

Zmagania piłkarzy w sobotni poranek o godzinie 9:00 rozpoczęli zawodnicy rocznika 2000 i młodsi, a udział w nich brało 5 zespołów:

- Polonia I Kępno

- Polonia II Kępno

- Marcinki Kępno

- LZS Olszowa

-LKS Jankowy

Grano systemem „każdy z każdym” mecze ciągiem po 16 minut. Rywalizacja zakończyła się o godzinie 12:00 wręczeniem przez Burmistrza Piotr Psikusa pamiątkowych pucharów i statuetek dla najlepszego strzelca, zawodnika i bramkarza turnieju.

Klasyfikacja końcowa rocznika 2000 i młodsi:

1.LKS Jankowy

2. Marcinki Kępno

3. Polonia II Kępno

4. Polonia I Kępno

5. LZS Olszowa

Następnie na parkiet hali KOSiR wybiegli zawodnicy w kategorii 1996 i młodsi. W rozgrywkach udział brało 7 zespołów:

- Polonia I Kępno

- Polonia II Kępno

- Marcinki I Kępno

- Marcinki II Kępno

- Victoria Ostrzeszów

- Sokół Bralin

- Zefka Kobyla Góra

Grano systemem „każdy z każdym” mecze ciągiem po 10 minut. Rywalizacja zakończyła się o godzinie 17:00 wręczeniem przez Burmistrza Piotr Psikusa pamiątkowych pucharów i statuetek dla najlepszego strzelca, zawodnika i bramkarza turnieju.

Klasyfikacja końcowa rocznika 1996 i młodsi:

1. Zefka Kobyla Góra

2. Marcinki II Kępno

3. Victoria Ostrzeszów

4. Marcinki I Kępno

5. Polonia II Kępno

6. Polonia I Kępno

7. Sokół Bralin

turniej_gwiazdkowy_Polonia turniej_gwiazdkowy_Polonia

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Gwiazdkowy Turniej o Puchar Burmistrza