Spotkania w świątecznej atmosferze - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Spotkania w świątecznej atmosferze

W środę, 17 grudnia 2014 roku kępiński magistrat odwiedzili uczniowie Gimnazjum w Krążkowach, którzy w strojach kolędników złożyli Burmistrzowi Miasta i Gminy Kępno Piotrowi Psikusowi świąteczne życzenia. Młodzież wraz z dyrektorem szkoły Małgorzatą Hadas do życzeń dołączyła kolędę, tradycyjne pierniki i bożonarodzeniowy stroik, zaś Burmistrz zrewanżował się świątecznymi upominkami.

Tego dnia Burmistrz wspólnie z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Stachowiakiem uczestniczył też w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym w Kępińskim Ośrodku Kultury przez Chór „Jutrzenka”.

kolednicy_w_Ratuszu kolednicy_w_Ratuszu

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Spotkania w świątecznej atmosferze