Odbyła się III Zwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Kępnie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Odbyła się III Zwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Kępnie

Podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej, która miała miejsce w środę, 17 grudnia 2014 r., w porządku obrad ujęto między innymi uchwałę w sprawie ustalenia składów osobowych stałych komisji Rady.

Deklaracje do pracy w Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Komunalnej złożyli: Adam Tęsiorowski, Irena Sadek, Andrzej Stachowiak, Tomasz Solecki, Eugeniusz Przybył, Maciej Baciński, Adam Poziemski, Krzysztof Dąbrowski oraz Karol Szubert. Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji pracować będzie w składzie: Piotr Baraniak, Irena Sadek, Alicja Młot, Beata Szalek, Zygmunt Nowacki, Andrzej Jóźwik, Karol Szubert i Paulina Solska, a członkami Komisji Mieszkaniowej, Polityki Społecznej, Zdrowia i Spraw Socjalnych zostali: Alicja Młot, Tomasz Solecki, Ireneusz Czechlowski, Wiesław Walas, Krzysztof Dąbrowski. Komisja Rozwoju Obszarów Wiejskich składać się będzie z 6 radnych w osobach: Jan Blabuś, Remigiusz Półkownik, Maciej Baciński, Danuta Pastok, Eugeniusz Przybył i Paulina Solska.

Rada jednogłośnie podjęła również uchwałę w sprawie składu Komisji Rewizyjnej, w której zasiadły: Lidia Krowiarz – przewodnicząca i Danuta Pastok. Uchwalono wynagrodzenie Burmistrza Miasta i Gminy oraz zmiany w budżecie Gminy na 2014 rok.

Radni mieli również możliwość zapoznania się z informacjami o działalności spółek komunalnych (w których Gmina Kępno jest udziałowcem) oraz podległych gminie jednostek organizacyjnych.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Odbyła się III Zwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Kępnie