Kolędowali przy fontannie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Kolędowali przy fontannie

Na wspólne kolędowanie przy fontannie na kępińskim Rynku w sobotę, 20 grudnia 2014 r. mieszkańców Kępna zaprosiło Stowarzyszenie ?Socjum Kępno i Okolice?. Impreza pn. ?Fontanna Kolęd? została dofinansowana ze środków Gminy Kępno.

 

 

   Z inicjatywy stowarzyszenia „Socjum Kępno i Okolice” na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia na kępińskim Rynku zgromadzili się mieszkańcy, by wspólnie kolędować i cieszyć się atmosferą świąt. Mimo deszczowej aury mieszkańcy przybyli przed Ratusz.

   „Fontanna kolęd” jest cykliczną imprezą organizowaną przez „Socjum”. Spotkanie otwarła Patrycja Karwan-Makosch, prezes stowarzyszenia, która powitała zebranych i przekazała wszystkim świąteczne życzenia. Bożonarodzeniowe tradycje przypomnieli kolędnicy. Zaś wyjątkowa atmosfera świąt na dobre zagościła, gdy zebrani podzielili się opłatkiem i zabrzmiały kolędy.

   We wspólnym kolędowaniu udział wzięli Socjumowicze, dzieci z Oratorium „Effatha”, Batyjózki z Krążkowych oraz uczniowie z Klubu Ośmiu Wspaniałych z Gimnazjum nr 2. Wśród niespodzianek dla najmłodszych nie zabrakło słodkości, które rozdawał Św. Mikołaj.

fontanna_koled fontanna_koled
fontanna_koled1 fontanna_koled1 fontanna_koled2 fontanna_koled2 fontanna_koled3 fontanna_koled3 fontanna_koled4 fontanna_koled4 fontanna_koled5 fontanna_koled5 fontanna_koled6 fontanna_koled6 fontanna_koled7 fontanna_koled7 fontanna_koled8 fontanna_koled8 fontanna_koled9 fontanna_koled9

 

 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Kolędowali przy fontannie

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016