Poświęcenie nowej świątyni w Kępnie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Poświęcenie nowej świątyni w Kępnie

Biskup Kaliski Edward Janiak dokonał konsekracji nowo wybudowanego kościoła pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej na ul. Poznańskiej w Kępnie. W uroczystej mszy, która odprawiona została w sobotę, 20 grudnia 2014 r. uczestniczył Burmistrz Piotr Psikus, Senator Andżelika Możdżanowska oraz Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany. Licznie zgromadzeni parafianie oraz samorządowcy podziękowali za zaangażowanie w dzieło budowy nowej świątyni Proboszczowi Parafii ks. prałatowi Markowi Otrębie.

konsekracja konsekracja

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Poświęcenie nowej świątyni w Kępnie