Rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Kępno na uroczystość upamiętniającą 96. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego, która odbędzie się w sobotę, 27 grudnia 2014 roku o godz. 12:00 przy Pomniku na kępińskim Rynku.

W związku z obchodami bardzo prosimy o wywieszenie flag powstańczych oraz państwowych.

APEL

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego