Wigilia KKS „Polonia” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Wigilia KKS „Polonia”

Przy wigilijnym stole spotkali się działacze i piłkarze Kępińskiego Klubu Sportowego ?Polonia?. Wigilia odbyła się w sobotę, 20 grudnia 2014 r. w Cafe Club Polonia.

   W uroczystej kolacji uczestniczyli również goście: Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus, Honorowy Prezes KKS „Polonia” Czesław Guziałek, Prezes kaliskiego OZPN Andrzej Mroziński oraz Prezes MUKS Marcinki Aleksander Woźniak, a także zawodnicy oldboje z roczników 50. i 60., członkowie Klubu i sympatycy.

   Licznie zebranych powitał Prezes Klubu Henryk Rachel, który podziękował piłkarzom za bardzo dobre wyniki w sezonie, podkreślił również, że wigilijne spotkania należą do wyjątkowych, bowiem łączą kilka pokoleń piłkarzy.

   Wigilia była okazją do podsumowań zarówno sportowych osiągnięć, jak i wspólnych chwil spędzonych na boisku. Bożonarodzeniowej tradycji stało się zadość za sprawą serdecznych życzeń składanych przy łamaniu się opłatkiem i tradycyjnych potraw wigilijnych. Wspólne spotkanie piłkarzy, Zarządu Klubu i działaczy stało się też okazją do pamiątkowych zdjęć.

spotkanie_Polonia spotkanie_Polonia
wigilia_polonia3 wigilia_polonia3 spotkanie_Polonia3 spotkanie_Polonia3
 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Wigilia KKS „Polonia”

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016