Konkurs bożonarodzeniowy „Gwiazdo świeć, kolędo leć…” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Konkurs bożonarodzeniowy „Gwiazdo świeć, kolędo leć…”

W miniony piątek, 19 grudnia 2014 r. w Kępińskim Ośrodku Kultury odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek realizowany w ramach projektu ?Gwiazdo świeć, kolędo leć? konkurs i koncert bożonarodzeniowy?.

Do konkursu zgłosiło się 24 uczestników. Jury konkursu, w którym zasiadły trzy osoby: Cecylia Płaza, Magdalena Michalczyk i Dariusz Leśniarek postanowiło wyróżnić i przyznać nagrody następującym uczestnikom: Aleksandrowi Ciesielskiemu, Michalinie Frąszczak, Małgorzacie Burzała, Julianowi Rozwadowskiemu, Nikoli Pabiniak, Julii Cierlak, Klaudii Kowalczyk, Wiktorii Pawlak, Laurze Telerak oraz Igorowi Zawodnemu.

Laureaci odebrali nagrody z rąk Dyrektor Kępińskiego Ośrodka Kultury Justyny Hołub-Rojkiewicz, która jednocześnie zaprosiła wszystkich na drugą odsłonę projektu - koncert bożonarodzeniowy z udziałem zespołu „Golec uOrkiestra”. Koncert odbędzie się 10 stycznia 2015 r. w Kościele p.w. Św. Marcina w Kępnie.

Projekt „ Gwiazd świeć, kolędo leć… konkurs i koncert bożonarodzeniowy”,

realizowany przez Kępiński Ośrodek Kultury, finansowany jest  ze środków Unii Europejskiej

w ramach osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów  Wiejskich na lata 2007 – 2013

koncert_koled_KOK koncert_koled_KOK