Kępiński DKF rozpoczął działalność - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Kępiński DKF rozpoczął działalność

W Kępnie rozpoczął działalność Dyskusyjny Klub Filmowy ?Cafe Pod Minogą?.

Spotkania Klubu będą odbywać się podczas projekcji w KINIE ZA ROGIEM (Kępiński Ośrodek Kultury, ul. Broniewskiego 5) w co drugą sobotę miesiąca (informacja będzie umieszczona w treści REPERTUARU KINA).

DKF zrzeszać ma wszystkich miłośników dobrego filmu, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę filmową, pobudzać wyobraźnię i umiejętności postrzegania sztuki filmowej poprzez wspólną dyskusję na temat konkretnych projekcji oraz pragną brać czynny udział w popularyzowaniu wartościowych zjawisk artystycznych.

Z jednej strony DKF będzie szkołą patrzenia na film, sprzyjającą wyrobieniu właściwych kryteriów oceny dzieł sztuki, z drugiej - szkołą kształcenia i rozwijania postaw. Pozostałe cele Klubu to: spotkania z teoretykami, krytykami, twórcami filmowymi, ludźmi sztuki, nauki.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach wszystkich Kinomanów!

dyskusyjny_klub_filmowy dyskusyjny_klub_filmowy

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Kępiński DKF rozpoczął działalność