Przygarnij psa! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Przygarnij psa!

Urząd Miasta i Gminy w Kępnie informuje, iż na terenie naszej Gminy znaleziono kolejne psy, które można zaadoptować.

W dniu 27 grudnia 2014 r. w rejonie zajazdu „Na Wilku” pies czarny podpalany w wieku około 5 - 6 miesięcy (waga 6 kg).

pies_na_Wilku pies_na_Wilku

31 grudnia 2014 r. w Kierznie znaleziono dwa psy - owczarki niemieckie w wieku: jeden 1,5 roku drugi 2 - 3 miesiące.

pies_31_gru pies_31_gru pies_31_gru2 pies_31_gru2

Właścicieli psów, bądź osoby o dobrym sercu, które zechcą je przygarnąć, prosimy o kontakt osobisty z Lecznicą Zwierząt na ul. Młyńskiej 9, 63-600 Kępno lub kontakt telefoniczny pod numerem 62 78 22 309 w dni robocze w godzinach 9:00 - 16:00.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Przygarnij psa!