Podsumowanie roku ze szlagierami w Kępnie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Podsumowanie roku ze szlagierami w Kępnie

Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na muzyczne podsumowanie roku 2014 - Lista Śląskich Szlagierów. Koncert odbędzie się dnia 8 lutego 2015 roku o godzinie 18:00 w Hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Walki Młodych 9.

W imprezie udział wezmą m.in. Teresa Werner, Mirosław Szołtysek, Jacek Silski oraz Mariusz Kalaga. Koncert emitowany będzie przez telewizję TVS.

Szczegóły dostępne pod adresem http://www.listaslaskichszlagierow.com/ oraz w KOSiR w Kępnie, tel. 627912710, kom. 728315381.

plakat_szlagiery_2015 plakat_szlagiery_2015

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Podsumowanie roku ze szlagierami w Kępnie