Koronkowy dar serca - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Koronkowy dar serca

Panie z działającego przy Samorządowej Bibliotece Publicznej w Kępnie Piątkowego Klubu Robótek Ręcznych tradycyjnie już przygotowały wyjątkowy dar na licytację, która odbędzie się podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już w najbliższą niedzielę, 11 stycznia 2015 r. w hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Środki zebrane podczas tegorocznego 23. Finału przeznaczone zostaną na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

   O tym, iż panie spotykające się w Piątkowym Klubie Robótek Ręcznych mają wielkie serca nie trzeba nikogo przekonywać. Co roku włączają się w akcję WOŚP, przeznaczając na licytację jedno ze swych wyjątkowych dzieł rękodzielniczych.

   Tym razem jest to niepowtarzalna, misternie wykonana, koronkowa serweta. Elementy, z których powstała serweta o wymiarach 90 x 90 cm, wykonywało kilkanaście pań. Cena wywoławcza za efekt wielomiesięcznej pracy to 70 zł.

   Zachęcamy do licytacji!

PKRR_dla_WOSP PKRR_dla_WOSP PKRR_dla_WOSP1 PKRR_dla_WOSP1
 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Koronkowy dar serca

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016