Zapraszamy na warsztaty fotograficzne - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zapraszamy na warsztaty fotograficzne

Kępiński Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w warsztatach fotograficznych realizowanych w ramach projektu ?Kępnian portret własny?.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się dnia 30 stycznia 2015 r. o godz. 16:00 w Kępińskim Ośrodku Kultury, ul. Broniewskiego 5. Prosimy na to spotkanie przynieść fotografie własnego autorstwa.

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest przesłanie do dnia 29 stycznia wypełnionej karty zgłoszeniowej mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub listownie na adres: Kępiński Ośrodek Kultury, ul. Broniewskiego 5. Kartę można też złożyć osobiście w siedzibie Organizatora codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz oświadczenie do pobrania na stronie www.kok-kepno.org w zakładce „Kępnian portret własny”.

plakat-foto-warsztaty-www plakat-foto-warsztaty-www

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Zapraszamy na warsztaty fotograficzne