Z wizytą u pierwszego dziecka urodzonego w 2015 roku - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Z wizytą u pierwszego dziecka urodzonego w 2015 roku

W poniedziałek, 12 stycznia 2015 r. Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus oraz Senator RP Andżelika Możdżanowska gościli u Anny Marii Rybak ? pierwszej mieszkanki Gminy Kępno urodzonej w tym roku w kępińskim szpitalu.

Dziewczynka urodziła się 1 stycznia o godzinie 12:58. Ważyła 3300 gramów i miała 56 centymetrów długości. Jest pierwszym dzieckiem Moniki i Damiana Rybaków z Kępna.

Burmistrz wraz z Senator RP podczas wizyty u malutkiej Ani i jej rodziców złożyli gratulacje oraz przekazali najlepsze życzenia na przyszłość. Gmina Kępno ufundowała dla pierwszej w tym roku kępnianki bon o wartości 1000 złotych do realizacji w kępińskich sklepach. Na ręce szczęśliwych i dumnych rodziców przekazano również album na pamiątkowe zdjęcia, kosz pełen słodkich upominków oraz bukiet kwiatów.

wizyta_u_dziecka wizyta_u_dziecka

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Z wizytą u pierwszego dziecka urodzonego w 2015 roku