Z wizytą u pierwszego dziecka urodzonego w 2015 roku - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Z wizytą u pierwszego dziecka urodzonego w 2015 roku

W poniedziałek, 12 stycznia 2015 r. Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus oraz Senator RP Andżelika Możdżanowska gościli u Anny Marii Rybak ? pierwszej mieszkanki Gminy Kępno urodzonej w tym roku w kępińskim szpitalu.

   Dziewczynka urodziła się 1 stycznia o godzinie 12:58. Ważyła 3300 gramów i miała 56 centymetrów długości. Jest pierwszym dzieckiem Moniki i Damiana Rybaków z Kępna.

   Burmistrz wraz z Senator RP podczas wizyty u malutkiej Ani i jej rodziców złożyli gratulacje oraz przekazali najlepsze życzenia na przyszłość. Gmina Kępno ufundowała dla pierwszej w tym roku kępnianki bon o wartości 1000 złotych do realizacji w kępińskich sklepach. Na ręce szczęśliwych i dumnych rodziców przekazano również album na pamiątkowe zdjęcia, kosz pełen słodkich upominków oraz bukiet kwiatów.

wizyta_u_dziecka wizyta_u_dziecka
wizyta_u_dziecka1 wizyta_u_dziecka1 wizyta_u_dziecka2 wizyta_u_dziecka2 wizyta_u_dziecka3 wizyta_u_dziecka3 wizyta_u_dziecka4 wizyta_u_dziecka4 wizyta_u_dziecka5 wizyta_u_dziecka5 wizyta_u_dziecka6 wizyta_u_dziecka6 wizyta_u_dziecka7 wizyta_u_dziecka7
 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Z wizytą u pierwszego dziecka urodzonego w 2015 roku

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016