Spotkanie noworoczne w Cechu Rzemiosł Różnych - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Spotkanie noworoczne w Cechu Rzemiosł Różnych

W dniu 12 stycznia 2015 roku Burmistrz Piotr Psikus uczestniczył w spotkaniu noworocznym zorganizowanym przez Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych w Kępnie.

W spotkaniu z kępińskimi rzemieślnikami wzięli udział samorządowcy oraz kierownicy instytucji i jednostek powiatowych. Wśród gości, którzy na zaproszenie Zarządu Cechu przybyli z życzeniami noworocznymi, była również Senator Andżelika Możdżanowska.

W imieniu wójtów powiatu kępińskiego życzenia wielu sukcesów i pomyślności w życiu osobistym rzemieślnikom złożył Piotr Psikus. Burmistrz wyraził też nadzieję na dalszą udaną współpracę Cechu z samorządami gminnymi i powiatowym.

spotkanie_CECH spotkanie_CECH
spotkanie_CECH1 spotkanie_CECH1 spotkanie_CECH2 spotkanie_CECH2 spotkanie_CECH3 spotkanie_CECH3 spotkanie_CECH4 spotkanie_CECH4 spotkanie_CECH5 spotkanie_CECH5 spotkanie_CECH6 spotkanie_CECH6

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Spotkanie noworoczne w Cechu Rzemiosł Różnych