Nowe biuro poselskie otwarte - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Nowe biuro poselskie otwarte

W poniedziałek, 12 stycznia 2015 r. w Kępnie otwarte zostało biuro poselskie Posłanki Bożeny Henczycy.

W uroczystym otwarciu biura mieszczącego się na kępińskim Rynku, uczestniczył Burmistrz Piotr Psikus oraz Sekretarz Miasta i Gminy Kępno Katarzyna Kołcio-Kraus. Włodarz Kępna złożył na ręce Bożeny Henczycy gratulacje w związku z objęciem mandatu poselskiego oraz przekazał publikacje i gadżety promocyjne Gminy Kępno.

otwarcie_biura otwarcie_biura
otwarcie_biura1 otwarcie_biura1 otwarcie_biura2 otwarcie_biura2 otwarcie_biura3 otwarcie_biura3 otwarcie_biura4 otwarcie_biura4

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Nowe biuro poselskie otwarte