Wywieśmy flagi 17 stycznia - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Wywieśmy flagi 17 stycznia

W związku z przypadającą w najbliższą sobotę 95. rocznicą powrotu Ziemi Kępińskiej do Macierzy, zwracamy się do wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Kępno o włączenie się w obchody rocznicowe poprzez udział w uroczystościach oraz wywieszenie w tym dniu flag Gminy Kępno oraz flag państwowych.

Uczcijmy wspólnie jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszej małej Ojczyzny – dzień 17 stycznia 1920 roku, kiedy to na mocy traktatu wersalskiego Ziemia Kępińska znalazła się w granicach odrodzonej Rzeczypospolitej.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Wywieśmy flagi 17 stycznia