Jasełkowe Kolędowanie 2015 - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Jasełkowe Kolędowanie 2015

W piątek, 16 stycznia 2015 r. w hali widowiskowo-sportowej Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się ?Jasełkowe Kolędowanie? przygotowane przez uczniów oraz nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. A. Tansmana z udziałem dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Kępnie.

Tradycyjnie już kępińska Szkoła Muzyczna w okresie świąteczno-noworocznym zaprasza na spotkanie, podczas którego młodzi artyści przy wsparciu swych nauczycieli wykonują solo i w zespołach instrumentalnych kolędy, pastorałki i znane utwory o tematyce świątecznej.

Uczestników tegorocznego „Jasełkowego Kolędowania” powitały organizatorki: Dyrektor Państwowej  Szkoły Muzycznej w Kępnie Magdalena Michalczyk oraz Dyrektor Przedszkola nr 2 Mirosława Boryczka. Na widowni zasiadły przedszkolaki, rodzice, dyrektorzy placówek oświatowych, a wśród zaproszonych gości była między innymi Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany oraz Naczelnik Wydziału Oświaty UMiG Małgorzata Frala-Kędzior.

Bożonarodzeniową atmosferę piątkowej uroczystości współtworzyły utwory w wykonaniu chóru, a także piękne dekoracje i rozświetlone lapkami zielone choinki. Świąteczny charakter koncertu podkreślały również kostiumy, w których występowali młodzi artyści.

jaselkowe_koledowanie jaselkowe_koledowanie

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Jasełkowe Kolędowanie 2015