Spotkanie informacyjne z sołtysami - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Spotkanie informacyjne z sołtysami

W piątek, 16 stycznia 2015 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie odbyło się spotkanie sołtysów z terenu Gminy Kępno.

W spotkaniu sołtysów naszej Gminy uczestniczył Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Stachowiak oraz Sekretarz Miasta i Gminy Kępno Katarzyna Kołcio-Kraus.

Pani Sekretarz przedstawiła zebranym harmonogram wyborów sołtysów i Rad Sołeckich, które odbędą się    w Gminie Kępno w lutym 2015 roku. Przedstawione zostały także informacje o wyborach do Izb Rolniczych, które odbędą się 31 maja 2015 roku w Krążkowach.

spotkanie_soltysow_styczen spotkanie_soltysow_styczen
spotkanie_soltysow_styczen1 spotkanie_soltysow_styczen1 spotkanie_soltysow_styczen2 spotkanie_soltysow_styczen2

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Spotkanie informacyjne z sołtysami