Z życzeniami dla babci i dziadka - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Z życzeniami dla babci i dziadka

20 stycznia 2015 r., w przededniu tegorocznego Święta Babci i Dziadka, Burmistrz Piotr Psikus udał się z życzeniami i upominkami do Pani Katarzyny Ząbkiewicz z Kępna oraz Pana Stanisława Kowalczyka z Myjomic.

Burmistrz nieprzypadkowo odwiedził właśnie tych mieszkańców naszej Gminy, bowiem Pani Katarzyna (rocznik 1916) - jest najstarszą babcią, zaś Pan Stanisław, również liczący sobie 99 lat, najstarszym dziadkiem, świętującymi Dzień Babci oraz Dzień Dziadka w Mieście i Gminie Kępno.

Z okazji ich święta nie zabrakło życzeń zdrowia, szczęścia i radości oraz pociechy z dzieci i wnucząt. Życzeniom towarzyszyły też upominki, a wśród nich album przedstawiający Kępno na starych fotografiach.

Obdarowani nie kryli wzruszenia i radości ze spotkania.

Pani Katarzyna opowiadała o swych 6 wnuczętach, 6 prawnuczętach oraz 5 praprawnuczętach, których zdjęcia z dumą pokazywała.

Wizyta u Pana Stanisława obfitowała zaś w opowieści o jego bogatej społecznej działalności oraz przeszłości kombatanckiej, choć oczywiście dumny dziadek nie omieszkał wspomnieć o swoich ulubieńcach – 3 wnuczętach i 6 prawnuczętach.

dzien_babci_i_dziadka dzien_babci_i_dziadka dzien_babci_i_dziadka0 dzien_babci_i_dziadka0

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Z życzeniami dla babci i dziadka