Oddaj krew w Kępnie! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Oddaj krew w Kępnie!

Oddział Terenowy Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Ostrzeszowie co tydzień organizuje pobieranie krwi w naszym mieście. Serdecznie zapraszamy wszystkich Krwiodawców w każdy czwartek w godz. 8:00 ? 11:00 do Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Walki Młodych 9.

W Oddziale Terenowym Krwiodawstwa w Ostrzeszowie (ul. Zamkowa 17) krew można oddać od poniedziałku do środy oraz w piątek w godzinach od 8:00 – 12:00. Można tam również oddać próbkę krwi w celu rejestracji na dawcę szpiku kostnego.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Oddaj krew w Kępnie!