Dziennikarze w kępińskim Ratuszu - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Dziennikarze w kępińskim Ratuszu

Burmistrz Piotr Psikus w przeddzień Światowego Dnia Środków Masowego Przekazu zaprosił do kępińskiego magistratu redaktorów naczelnych lokalnych gazet i radia.

W spotkaniu zorganizowanym w piątek, 23 stycznia 2015 roku wzięli udział redaktorzy „Tygodnika Kępińskiego”, „Twojego Pulsu Tygodnia”, „Ilustrowanego Tygodnika Powiatowego”, „Ziemi Kępińskiej” oraz „Kuriera Lokalnego Powiatu Kępińskiego” i Radia „Sud”. Burmistrzowi towarzyszył Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Stachowiak oraz Sekretarz Miasta i Gminy Kępno Katarzyna Kołcio-Kraus.

W trakcie spotkania rozmawiano o sprawach bieżących. Odpowiadano też na pytania dziennikarzy dotyczące aktualnych i planowanych działań samorządu kępińskiego, a także priorytetowych zadań, które będą realizowane w tym roku.

Pamiętając o przypadającym 24 stycznia święcie mediów, Burmistrz przekazał redaktorom upominki – pakiety wydawnictw i gadżetów gminnych.

Przypomnijmy, iż Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu został ustanowiony przez Papieża VI w 1967 roku. 24 stycznia to dzień Św. Franciszka Salezego, patrona dziennikarzy, opiekuna i orędownika twórców środków społecznego przekazu.

Spotkanie_z_mediami Spotkanie_z_mediami

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Dziennikarze w kępińskim Ratuszu